Ratujemy utracone dane z dysków i telefonów

Dzięki sprawdzonym obecnym technikom, metodom, ale też doświadczeniu i wiedzy specjalistów utracone dane z dysków twardych, zewnętrznych oraz telefonów mogą zostać odzyskane. Skuteczność prac zależna jest oczywiście od wielu czynników, o których poniżej.

 

Rodzaj uszkodzenia nośnika danych

 

Rodzaj uszkodzenia jest jednym z głównych czynników warunkujących określoną skuteczność. Główny podział to uszkodzenia logiczne, mechaniczne oraz elektroniczne. W przypadku każdego z nich usługa odzyskiwanie danych z dysku w Warszawie Ursynów jest profesjonalną usługą. Niemniej jednak efekt zależny jest również od tego, czy klient działał wcześniej na własną rękę. W takim wypadku sprawa odzyskania danych może skomplikować się, a niejednokrotnie okazuje się, że dane z powodu nadpisania nie są możliwe do odzyskania.

 

Co z danymi po awarii systemu?

 

Odzyskiwanie danych z dysków w Warszawie Ursynów po awarii systemu to usługa, która najpierw określa lokalizację usterki, a dopiero w następnej kolejności usuwa ją z systemu operacyjnego. Dzięki usłudze odzyskiwane są dane nawet po złożonych awariach, w których połączone są uszkodzenia mechaniczne i elektroniczne. Ponadto usługa gwarantuje przywrócenie danych łącznie z zainstalowanymi plikami oraz aplikacjami. Usługa dotyczy systemów Windows, Linux oraz OsX. W przypadku telefonów natomiast: iOS(iPhone), Android, Windows Phone, Symbian, Bada (Samsung).

Dodaj komentarz