odzyskiwanie danych z macierzy raid 10

Odzyskiwanie danych z macierzy RAID 10

MiP Data Recovery jest liderem na rynku odzyskiwania danych Raid branży IT. Oferujemy usługi odzyskiwania danych z macierzy RAID 10 dla wszystkich konfiguracji RAID (Redundant Array of Independent Drive), serwerów NAS, SAN i serwerów wielo-dyskowych.

Raid 10 jest zagnieżdżonym poziomem RAID i może być opisany jako mirroring w paski. Podobnie jak w przypadku RAID 0+1, RAID 10 zapewnia korzyści zarówno pod względem niezawodności, jak i wydajności. Wiele macierzy RAID 1 jest zgrupowanych w jednej macierzy RAID 0, a striping of blocks jest odbijany przez macierze podrzędne. Macierz RAID 10 może utracić wszystkie oprócz jednego dysku w każdej macierzy potomnej RAID 1 bez utraty integralności danych. Jeśli jednak wszystkie dyski w jednej podrzędnej macierzy RAID 1 zostaną utracone, cała macierz RAID 10 zostanie przejęta, tak jak ma to miejsce w przypadku utraty jednego dysku w macierzy RAID 0.

Odzyskiwanie danych z macierzy raid 10

RAID 10 jest bardzo popularny w przypadku aplikacji o wysokiej transakcji, takich jak bazy danych, ponieważ szybkość zapisu jest bardzo dobra z akceptowalnym poziomem bezpieczeństwa i integralności danych. Całkowita pojemność macierzy RAID 10 to suma (N / 2), gdzie N jest liczbą dysków w tablicy, a liczba (N) jest parzysta.

Inżynierowie Laboratorium MiP Data Recovery mają ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu danych z macierzy RAID 10. Firma opracowała niestandardowe narzędzia i techniki umożliwiające pomyślne odtworzenie danych z macierzy RAID 5. Stały rozwój naszego oprogramowania i sprzętu zapewnia nam najnowocześniejsze techniki i technologie pozwalające uzyskać najlepsze możliwe odzyski.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej usługi odzyskiwania danych z macierzy raid, zadzwoń do nas pod numer

603-690-690

Kliknij poniższy link, aby poprosić o wycenę i możliwości odzyskania danych z macierzy RAID 10

Typowe uszkodzenia macierzy RAID 10:

 • Awaria macierzy / kontrolera macierzy RAID 10
 • Utracenie konfiguracji rejestru serwera
 • Przerywana awaria napędu powodująca uszkodzenie konfiguracji
 • Przypadkowa rekonfiguracja dysków RAID 10
 • Błąd wielu napędów
 • Przypadkowa wymiana podzespołów

Propozycje:

 • Jeśli dysk wydaje niezwykłe mechaniczne dźwięki, wyłącz go natychmiast i skontaktuj się ze specjalistą od odzyskiwania danych
 • Nie wymieniaj uszkodzonego dysku na dysk należący do innego systemu RAID 10
 • Przed użyciem wyzeruj dysk zastępczy
 • Oznacz pozycje dysków w macierzy RAID 10
 • Nie uruchamiaj programów do naprawy woluminu lub narzędzi do defragmentacji na podejrzanych lub uszkodzonych dyskach

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej usługi odzyskiwania danych raid, zadzwoń pod nr 603-690-690 możecie państwo też wejść na stronę odzyskiwanie danych z macierzy warszawa aby uzyskać niezbędne informacje dotyczące budowy macierzy, typów uszkodzeń i innych zagadnień związanych z odzyskiwaniem danych z raid

Dodaj komentarz