Utracone dane po serwisie telefonu

Utrata danych w telefonie może nastąpić z wielu powodów. Najczęstszym jest jego upadek, zalanie, skasowanie danych, ale też usługa serwisowania. Do specjalistów w tej dziedzinie relatywnie często zgłaszają się klienci właśnie w takim wypadku. Sprawdźmy, jakie są szanse na odzyskanie danych.

 

O ustawieniach fabrycznych słów kilka

 

Oddanie telefonu do serwisu wiąże się z przywróceniem go do ustawień fabrycznych. Do telefonu zostaje zazwyczaj wgrany nowy firmware. W tym wypadku wszelkie dane zostają utracone. Jeśli zapomnimy o tym, że tak właśnie przebiega procedura serwisowania i nie zrobimy kopii zapasowej danych, sprawdzonym rozwiązaniem jest usługa odzyskiwanie danych z telefonu komórkowego w Warszawie Ursynów. Specjaliści dokonują u dokładnej analizy i z wysoką skutecznością zapewniają klientom przywrócenie utraconych danych.

 

Jak skorzystać z usługi?

 

Z usługi odzyskiwania danych można skorzystać w trzech trybach: standardowym, przyspieszonym oraz ekspresowym. W pierwszym wypadku czas oczekiwania to 3-5 dni roboczych. Tryb przyspieszony to natychmiastowe podjęcie prac nad analizą problemu. W przypadku trzeciego trybu, czyli trybu ekspresowego prace nad analizą rozpoczynają się również natychmiast. Trwają jednak nieustannie, aż do ich zakończenia. W zależności od trybu inaczej kształtuje się cennik za tego typu usługi. Jest on też zróżnicowany ze względu na markę i model telefonu. Niektóre z modeli niestety nie gwarantują możliwości przywrócenia danych przy pomocy bezinwazyjnych metod.

Dodaj komentarz